Odsiwianie dla Panów

Czy wiesz, że:

76% managerów uważa, że wygląd jest bardzo ważny. Schludny mężczyzna, oznacza pracownika czystego, z umytymi, świeżymi włosami, w wyprasowanym ubraniu i o czystych paznokciach i butach.

Źródło: infopraca.pl

Siwe włosy mogą się pojawić niemal w każdym wieku. Wbrew obiegowej opinii nie dotyczy to tylko Panów w zaawansowanym wieku. Siwe włosy mogą pojawić się znacznie wcześniej. Jest to uwarunkowane trybem naszego życia. Siwieniu włosów sprzyja stres, a także genetyka. Niektórzy Panowie już wiedzą patrząc na swoich ojców lub dziadków, że w pewnym wieku mogą pojawić się u nich siwe włosy.

Niekiedy lekka siwizna dodaje uroku i elegancji. Jeśli jednak preferujemy pełny kolor włosów, który nie zdradza oznak siwizny, wówczas należy pomyśleć o odsiwianiu. W naszym salonie oferujemy naszym Klientom zabieg odsiwiania z wykorzystaniem kosmetyków Cover 5 L’oreal Professionnel. Cały zabieg trwa zaledwie 10 minut.

Nasze włosy tracą kolor

Jak już wspomnieliśmy o siwieniu włosów decyduje w znacznej mierze genetyka. Mężczyźni naturalnie zaczynają siwieć najczęściej po 30. roku życia, jednak czasami srebrne kosmyki mogą pojawić się wcześniej przez uwarunkowania genetyczne. Niektórzy mają to szczęście, że ich włosy w ogóle nie siwieją – tak, tak, znamy takie osoby:) Siwienie włosów zaczyna się, gdy komórki zaprzestają produkcji pigmentu, który odpowiada za barwę włosów. Podobna reakcja zachodzi w mieszkach włosowych, konsekwencją czego jest utrata koloru, a także zmiana struktury włosów, które stają się sztywne, szorstkie i suche.

Odsiwianie jest dobre dla włosów

Odsiwianie jest bardzo szybkim sposobem tuszowania siwizny. Preparat Cover 5 wnikaj do wnętrza włosa i reagują z tlenem zawartym w powietrzu. W wyniku zabiegu tworzą się pigmenty identyczne z naturalnymi, a włosy stopniowo odzyskują naturalny kolor. Nie stanowią istotnego problemu odrosty siwych włosów, bowiem co kilka tygodni można zabarwić siwe fragmenty włosów. Panom bardzo przypadł do gustu ten zabieg z uwagi na prostotę i szybkość wykonania, efektem którego jest odmłodnienie o dobrę kilka lat. W końcu kto z nas nie chciałby wyglądać młodziej…

Zachęcamy do kontaktu w celu wykonanie zabiegu.